Bezpečnostní sklo

 

Vícevrstvé bezpečnostní sklo CONNEX

je dvou a vícevrstvé sklo s jednou, nebo více vrstvami bezpečnostní fólie, které je vhodné pro použití v místech s požadavky na vyšší stupeň ochrany proti poranění, nebo proti vniknutí cizích osob skrz skleněné výplně. Tento typ skla se používá k zasklívání oken, dveří, výloh, výkladních skříní nebo zimních zahrad. Při poškození tohoto skla zůstávají střepy přichyceny k fólii a nehrozí tak jeho vysypání. Bezpečnostní sklo CONNEX dodáváme v tloušťkách od 6 do 16mm.

 

Bezpečnostní pochozí sklo

Používá se například při výrobě skleněných můstků, podlah nebo prosklených schodů. Jedná se o speciální sklo složené z více vrstev a doplněné bezpečnostní fólií, která při poškození podrží úlomky pohromadě a tak minimalizuje riziko úrazů (propadnutí) a poranění. Výhodou tohoto skla a jeho použití je optické odlehčení prostorů interiérů a propustnost světla do spodních částí. Dostupné v čiré i matové variantě s protiskluzovou úpravou.

 

Bezpečnostní drátěné sklo (drátosklo)

Součástí tohoto skla je drátěná vložka, která při poškození zabraňuje vysypání jednotlivých úlomků. Používá se pro zasklení výplňí výtahových dveří, střech, k zasklívání spodních a bočních částí balkónů a zábradlí.

 

  • Bezpečnostní sklo 1
  • Bezpečnostní sklo 2
  • Bezpečnostní sklo 3