Reference našich zákazníků

Zrcadlo do koupelny

S prací sklenářů jsme byli hodně spokojeni. Přijeli rychle, zrcadlo uřízli na místě a hned ho pověsili. Poradili, uklidili... výborný servis a doporučuji všem!

- Jindřiška K. Skochovice

Rekonstrukce restaurace

Kvalitní, odborná řemeslná práce, kterou nám dílna poskytla, nám pomohla rychleji otevřít nově zrekonstruovanou restauraci a nyní se můžeme každý den těšit na spokojené zákazníky.

- Restaurace, Praha 4

Obklad LACOBEL

Při rekonstrukci kuchyňe jsem se rozhodl pro použití barevného obkladu za kuchyňksou linku. Pan Kalenda mně vyšel maximálně vstříc a od zaměření jsem do tří dnů měl obklad nainstalovaný.

- David N., Praha

Ozdobné zrcadlo v dvojitém rámu

Jsem velice spokojená s realizací mé zakázky a to z důvodu toho, že jsem měla nějakou představu a sklenář mi poradil co by bylo nejvhodnější. Svěřila jsem se do jeho rukou také z důvodu, že mě zaujala i vysledná cena a rychlost dodání. Proto tedy ráda, doporučuji kvalitního řemeslníka!

- z NejŘemeslníci.cz

Zasklení okna

Profesionálně odvedená práce, velmi rychle a ochotně i přes skutečnost, že zrovna byly vánoční svátky. Doporučuji!

- Petr M.

Skleněný obklad

Kvalitně a odborně provedená práce za fajnovou cenu. Určitě toto sklenářství doporučuji!

- ZlatéStránky.cz

Obklad kuchyňské linky

Dostala jsem doporučení od známých, kteří si od pana Kalendy nechali dělat veškeré skleněné věci do bytu a byli nadmíru spokojeni. I já jsem tedy využila jeho práce na skleněné obložení kuchyně - uděláno pěkně, čistě a rychle! Plánuji další úpravy v bytě a určitě využiji tohoto sklenáře. Doporučuji!”

- z Firmy.cz