Lacobel barevné skleněné obklady

Lacobel - barevné sklo pro obklady v interiéru

Moderní vzhled a elegance dělá poslední dobou z barevných skel Lacobel stále více vyhledávanější obkladový materiál. Zabýváme se výrobou a instalací barevných obkladů Lacobel na míru. Dodáváme standardní barevná skla, nebo si můžete vybrat barevné sklo dle vzorníku RAL.

Skleněný barevný obklad Lacobel

Kvalitní skleněný obklad

Nejčastěji se barevné sklo používá jako obklad kuchyňské linky nebo komerčních prostorů. Sklo vyniká životností a nemusíte mít obavu, že by docházelo k blednutí barvy. Všechna skla jsou vybavena speciální folii pro vyšší bezpečnost v případě poškození obkladu.

Výroba i úpravy Lacobelu na míru

Samozřejmostí je broušení skla a vrtání otvorů pro zásuvky a vypínače. Skla Lacobel dodáváme také kalená pro více namáhaná místa nebo instalace v blízkosti plynových hořáků. Sklo Lacobel po této úpravě získává mnohem vyšší odolnost vůči teplu a nemusíte tak mít obavu, že by časem prasklo.

Obklad kuchyňské linky sklem Lacobel


K vypracování nabídky zašlete orientační rozměry, počet zásuvek a my Vám zašleme zpracovanou cenovou nabídku a případně s Vámi probereme nejvhodnější řešení. To vše je u nás naprosto zdarma.

Nezávazná cenová nabídka i zaměření zdarma!

KONTAKT