Zasklívání pergol a zimních zahrad

Prosklené pergoly a zimní zahrady

Plánujete Vaší pergolu nebo zimní zahradu používat i na podzim a v zimě a nenechat se ovlivnit počasím venku? Mezi naše služby se řadí i zasklívaní pergol a zimních zahrad. Provádíme veškeré práce od zaměření až po instalaci.

Prosklené pergoly i zimní zahrady

Kvalita, bezpečnost, izolace

K zasklívání zimních zahrad používáme certifikovaný posuvny rámový systém. Pergoly i zahrady zasklíváme 6x odolnějším bezpečnostním kaleným sklem 4-6mm , které se při rozbití rozpadá na spousty malých neostrých kousků. Pro lepší izolaci zimních zahrad lze zasklívat i izolačními dvojskly.

Certifikovaný posuvný systém

Posuvný systém pro zimní zahrady je dodáván včetně těsnění, které minimalizuje proudění vzduchu. Lze ho také vybavit zámkem a zabránit tak nežádoucím návštěvníkům. Dodání systému včetně instalace je 3-4 týdny, podle parametrů, které si zákazník zvolí. Systém dodáváme nejčastěji v bílé barvě, eloxovaný hliník nebo lakujeme do barev dle RAL vzorníku.

Zasklívání zimních zahrad


Pokud máte zájem o nabídku na zasklení Vaší pergoly či zimní zahrady, zašlete orientační rozměry stavebních otvorů a my Vám rádi vypracujeme nabídku.

Nezávazná cenová nabídka i zaměření zdarma!

KONTAKT