Hodnocení zákazníků

Prohlédněte si, co o nás napsali zákazníci.

“Sklenář pan Vávra je komunikativní, umí své řemeslo, nebojí se nových technologií, je přemýšlivý a precizní. Byli jsme velmi spokojeni. ”

Reference 8

Alena

Hodnocení z Poptávej.cz

“S panem Vávrou byla po celou dobu skvělá komunikace, časově byl velmi flexibilní. Oceňujeme profesionální přístup. Celá zakázka byla provedena velmi rychle a kompletně podle představ. Objevená reklamace byla vyřešena během několika dnů. Veškeré sklenářské práce už budeme vždy řešit přes firmu Sklenářství Vávra.”

Reference 7

Jolana

Hodnocení z Poptavej.cz

“Milý, ochotný, vstřícný pan sklenář. Na mě sice moc akční s domluvou termínů, ale nakonec vše proběhlo k naší spokojenosti. Instalace zrcadla v neděli.”

Reference 1

Daniel

Hodnocení z Google

“Chtěl jsem zrcadlo na míru s fazetou. Dobrá cena a rychlost dodání!! Pán byl velice ochotný a zrcadlo mi i přilepil na zeď. Vřele doporučuji!!!”

Reference 1

Tomáš

Hodnocení z Firmy.cz

“Pan Vávra nám lepil zrcadla do nově otevřeného fitness. Vše bylo skvělé, rychlá domluva a ochota vše zrealizovat ve velmi krátkém termínu, což jsme potřebovali.. Výsledek nemá chybu, takže doporučuji”Reference 1

Lucie

Hodnocení z Google

“S Panem Vávrou jsem narychlo domlouval opravu skla ve dveřích. Byl velmi ochotný a nabídl mi i možnost opravy o víkendu, protože jsem jinak neměl čas. Když pan Vávra dorazil, oprava proběhla velmi rychle a profesionálně, a chtěl bych poděkovat za vstřícný a přátelský přístup. Rozhodně doporučuji :)”

Reference 1

Daniel

Hodnocení z Google

“Se zakázkou zrcadla na míru jsme byli moc spokojeni - p. Vávra se brzo po zaslané poptávce ozval a zrcadlo bylo do pár dnů připravené. Instalace byla o víkendu, což jsme velmi uvítali. Navíc bylo potřeba na zrcadle změnit rozměr (špatné zadání), a i přesto bylo zrcadlo ještě týž den nalepené. Profesionalitu a rychlost mohu jen doporučit! Toto sklenářství budeme určitě využívat i pro případné budoucí potřeby.”

Reference 1

Karolína

Hodnocení z Google

“Skvělý pan sklenář!”
Reference 1

Zuzana

Hodnocení z Google