Výroba a montáž skleněných zábradlí

Skleněná i prosklená zábradlí a zábradlí francouzských oken

Skleněné zábradlí to je dokonalý vzhled a vysoká bezpečnost v jednom. Hodí se jak do interiéru tak i exteriéru. Nejčastěji se používá jako zábradlí schodišť, teras, francouzských oken, balkonů nebo do mezipater.

Výroba a montáž skleněných zábradlí

Skleněná zábradlí mnoha typů

Dodáváme a montujeme celoskleněná zábradlí na míru od konzultace, přes zaměření, výrobu až po montáž. Používáme bezpečnostní sklo connex nebo vrstvená kalená skla nejčastěji o síle 8mm slepené bezpečnostní folii. Skla vždy pečlivě brousíme, aby byla příjemná na omak a aby nemohlo dojit k žádnému zranění při náhodném poškození skleněného zábradlí.

Dodáváme skla do mezisloupků jako výplň, skleněná i prosklená zábradlí bodově uchycená na terčích nebo samonosná skleněná zábradlí kotvená do podlahy nebo do čela. Celoskleněné zábradlí lze vybavit madlem z různých materiálů, jako je dřevo nebo nerez. Výška a síla skla u zábradlí závisí vždy na statickém výpočtu, nejčastěji používáme sklo vysoké 90-110cm. Naše zábradlí vždy splňuje přísné bezpečnostní normy. Napište a nechte si nezávazně navrhnout řešení a vypočítat Vaši cenu.

Skleněná zábradlí oken

Skleněné zábradlí oken je elegantní řešení pro Vaší maximální bezpečnost. Naše firma se zabývá montáží skleněných zábradlí pro francouzská okna. Nejčastěji kotvíme zábradlí do špalet okna, dále bodově pomocí terčů a nebo přímo do okenních rámů. Používáme vrstvené bezpečnostní sklo connex vybavené bezpečnostní folií nebo vrstvená skla kalená.

Výroba a montáž zábradlí francouzského okna


Skla používáme nejčastěji čirá nebo mléčná, ale lze si vybrat ze spousty variant. Všechna skla pečlivě brousíme, aby nemohlo dojít k poranění a současně sklo dobře a elegantně vypadalo. Zábradlí lze také vybavit madlem z různých materiálů (dřevo, hliník, plast) a vylepšit tak exterier vašeho domu nebo bytu. Sklo kotvíme pomocí ověřeného kování, které lze i lakovat dle RAL vzorníku.


Pokud přemýšlíte o některé z variant skleněného zábradlí, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme nebo navrhneme optimální řešení přímo na míru Vašim potřebám.

Nezávazná cenová nabídka i zaměření zdarma!

KONTAKT