Zasklívání balkonů a lodžiíVyužijte svůj balkon či lodžii po celý rok!

Plánujete zasklít lodžii nebo balkon ve vašem domě nebo bytě? Chcete používat lodžii i v chladnějších dnech nebo jen snížit únik tepla? Naše firma se zabývá výrobou a montáží ověřených a certifikovaných systémů.

Mnoho možností zasklívání

Lodžie zasklíváme různými typy zasklívacích systémů a to v rámech, bezrámové a bezrámové výklopné. Lze zasklít jakoukoli lodžii do výšky až 3m.

Lze si do jisté míry volit skladbu systému a to jak se bude otvírat, vše ale závisí na délce lodžie. K zasklívání používáme bezpečnostní skla kalené o tloušťce 4-6mm, toto sklo je až 6x odolnější než klasické sklo a v případě rozbití se celé rozpadne na malé neostré kousky. Lodžie zasklíváme také izolačními dvojskly a ještě více tak snížit únik tepla.

Zasklívací systémy nabízíme standardně v bílé barvě, eloxovaný hliník nebo lakujeme do libovolné barvy dle RAL vzorníku. Výroba a instalace zasklení lodžie se pohybuje průměrně mezi 3-4 týdny, vše záleží na parametrech, které si zákazník vybere. Pro vypracování nabídky nám stačí zaslat délku a výšku stavebního otvoru, kde uvedete co je výška, šířka a my Vám rádi zašleme nabídku.

Nezávazná cenová nabídka i zaměření zdarma!

KONTAKT